• Новак
100pcs 2g конкавна дното кружни Крем шише ,козметички кутија примерок касета шише со флеш нова боја маска

100pcs 2g конкавна дното кружни Крем шише ,козметички кутија примерок касета шише со флеш нова боја маска

DEN 1130.88

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : ГЛАСАЧКО место
Капацитет : 2 грама
Боја : Транспарентна конкавна дното
избриши / white / black / жолта / сина / зелена / црвена / розова / Роуз / виолетова маска
Димензии : Дијаметар 29mm, 14mm висока вкупна Тежина : околу 4,3 g Кога ќе го купите овој производи, ве молиме, известете ме боја на капа, ако корисникот не е точка на боја на капа, ние ќе ги испратите по случаен избор. благодарам многу за вашата соработка! 1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2.Ние ќе го организира shiiping откако ќе се плати ,pls бидете сигурни дека вашиот paymnet успех пред да се затвори страница. 3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија. 1.Нарачки ќе се испрати во рамките на 2-4 работни дена откако сте платиле.Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање! 2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како : DHL,Fedex,EMS,UPS-от.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање! 3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $200.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса . Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $200.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра $25.00 поштарина. 1.Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
2g 2ml
Материјал:
Пластични
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат