• Новак
50pcs јасно 30ml алуминиум пумпа шишиња , 30ml airless козметички пакување, материјали , 30ml козметички пумпа шише за крем

50pcs јасно 30ml алуминиум пумпа шишиња , 30ml airless козметички пакување, материјали , 30ml козметички пумпа

DEN 2633.76

Достапност
Достапно за нарачка

50pcs јасно 30ml алуминиум пумпа шишиња , 30ml airless козметички пакување, материјали , 30ml козметички пумпа шише за крем
A. Објект 's Опис :
Предмет Бр. : ZA22-30ml
Материјал : Алуминиум База со бела вбризгување на телото + Алуминиумски Pum + Алуминиумско Капаче
Капацитет : 30ml Тежина : 55g Големина : (Кол.x Височина)34mm x 124mm
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Обично ние брод на товар од DHL, TNT, EMS, FEDEX, итн., и покажа на превозна цена е околу трошоците, не се точни. Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
D. За Нас :
Ние сме специјализирани во производството се Тркалаат на Шише, Крем Тегла, Лосион Шише & Airless пумпа Шише итн. Козметички Пакување. За нашите повеќе детали, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене.
Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
za22
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Капацитет:
50МЛ
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат