• Новак
  • -5 %
на високо-одделение 100ml сребрена чаша dropper шише ,100 ml dropper шишиња за етерични масла , етерични масла голем шише со dropper

на високо-одделение 100ml сребрена чаша dropper шише ,100 ml dropper шишиња за етерични масла , етерични масла

DEN 6535.00
DEN 6878.40

Достапност
Достапно за нарачка

3 см висина : 5. 20 ml : содржи млазницата : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 2. 100 ml : со sprinklers : Вкупна висина : 14 см, со дијаметар : 4.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4. 15 ml : содржи dropper : Вкупна висина : 8. 20 ml : содржи dropper : Вкупна висина : 9.5 cm, печатени Димензии : Должина 4.6 cm, печатени димензии : должина 3.5 cm, печатени Димензии : Должина 4.5 см, со дијаметар : 2. Очекуваат за вашето барање!
.
100ml масло шишиња + бела teat dropper [Материјал] : Стакло во Боја : Сребро [Капацитет] : 100ml [Дијаметар] : 4. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја.6 cm, печатени димензии : должина 3. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн.3 см висина : 3.2 cm Висина : 6 cm. 10 ml : со завртка капи : Вкупна висина : 6. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. cosmoprof и лична нега индустрии.2 см, со дијаметар : 2. 15 ml : содржи млазницата : Вкупна висина : 9.5 cm, печатени Димензии : Должина 4.3 см висина : 3.7 cm, печатени димензии : должина 2.3 см Висина : 4 cm. 30 ml : содржи млазницата : Вкупна висина : 10.7 cm, печатени димензии : должина 2. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564.7 cm, печатени Димензии : Должина 2. 20 ml : со завртка капи : Вкупна висина : 7. Употреба : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! 100 ml : со завртка капи : Вкупна висина : само 11,6 см, со дијаметар : 4.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.3 см Висина : 4 cm.3 см висина : 5. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.8 см, со дијаметар : 3. [Спаси] : висока темна отпор, освен за етерични масла на подобро.2 cm Висина : 6 cm.2 cm (висина вклучувајќи капак) Користи : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! [Процес] : 1800 степен на топлина позлатени [Test] : висок дебелина, еден метар пад не е лесно да се кршат.3 см висина : 3. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.6 cm, печатени димензии : должина 3.7 см, со дијаметар : 3.4 см, со дијаметар : 3.2 см, со дијаметар : 4.3 см висина : 5.5 см, со дијаметар : 2. 50 ml : содржи млазницата : Вкупна висина : 12 см, со дијаметар : 3., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.7 см, со дијаметар : 2.5 см, со дијаметар : 2. 50 ml : со завртка капа : : Вкупно висина : 9. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D.2 см, со дијаметар : 3.3 см, со дијаметар : 2. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.7 cm, печатени Димензии : Должина 2. 100 ml : со dropper : Вкупна Висина : 13.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Големина:
100ml
Број На Модел На:
Сребро.
Употреба:
Етерично Масло
Темјан алатка еден производ:
Друг / други

Со стоката дадена додека купуваат