• Новак
трговија на големо 50pcs 25ml (27*70*14mm) транспарентни стаклени ампули со дрво приклучокот, долго тип стаклена тегла,Стаклени Шишиња,стаклена тегла

трговија на големо 50pcs 25ml (27*70*14mm) транспарентни стаклени ампули со дрво приклучокот, долго тип стаклена

DEN 1601.76

Достапност
Достапно за нарачка


50pcs/многу 25ml(27*70*14mm) транспарентни стаклени ампули со дрво plug долго тип стаклена тегла,Стаклени Шишиња,стаклена тегла

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
25ml
боја:
Види Слика
Задржување:
25ml
Употреба:
Кои сакаат Шише Масло Шишиња Прекрасни итн
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат