• Новак
  • -11 %
5/10/15/20/30/50/100ml Празни Килибар Стакло Етерично Масло Шишиња со Пластични Insert, Браун Шишенцето Контејнери n Редуктор Алуминиум капак

5/10/15/20/30/50/100ml Празни Килибар Стакло Етерично Масло Шишиња со Пластични Insert, Браун Шишенцето Контејнери

DEN 1816.00
DEN 2040.48

Достапност
Достапно за нарачка


5/10/15/20/30/50/100ml Празни Килибар Стакло Етерично Масло Шишиња со Пластични Insert, Браун Шишенцето Контејнери со Редуктор Алуминиум Капаци
Бесплатен Превозот -20pcs-30pcs-50pcs-
Точка Име : Стаклено шише
Боја : Кафена Шише + Злато Капа
Капацитет : 5ml10ml15ml20ml30ml50ml100ml
Материјал| : Стаклено шише
Количина : 20pcs30pcs50pcs

Спецификацијата

Спецификации:
5ml 50pcs, 10ml 50pcs, 15ml 50pcs, 20ml 30pcs, 30ml 30pcs, 50мл 20pcs, 100ml 20pcs
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
стаклено шише

Со стоката дадена додека купуваат