• Новак
трговија на големо трговија на Големо 100 Компјутери/ Многу 15ml Мраз Стаклени Тегли ,Reagent 15ml Dropper Капка Ароматерапијата Течни Pipette Шишиња

трговија на големо трговија на Големо 100 Компјутери/ Многу 15ml Мраз Стаклени Тегли ,Reagent 15ml Dropper

DEN 3255.84

Достапност
Достапно за нарачка


Висок Квалитет 15ml Мраз Стаклени Тегли Reagent Око Dropper Капка Ароматерапијата Течни Pipette Шишиња, Мраз Сина Етерично Масло Пакување Шише,500 компјутери/многу
На затворачите се availalbe во четири бои : сјајна сребрена, сјајна црна, сјајна злато и мат сребро.
Сијалицата : Силиконски материјал, црна и бела оние достапни
Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.
Можете да ги оставите пораките со цел да ни кажете каква боја на dropper сакате. Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу. aliexpress.com/store/911137

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
15ml
Употреба:
Етерично Масло
Капацитет:
15 ml, 15 cc, 1/2 оз(како НАС стандард)
Боја на шише:
Сина
користат за:
етерични масла, парфеми и др
Материјал на Шише:
Стакло
Вратот големина:
18/415
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат