• Новак
промет на големо со пластични airless козметички шише , 30ml козметички airless пумпа шише , PP 30ml козметички airless шише за нега на кожата

промет на големо со пластични airless козметички шише , 30ml козметички airless пумпа шише , PP 30ml козметички

DEN 1515.84

Достапност
Достапно за нарачка


промет на големо со пластични airless козметички шише , 30ml козметички airless пумпа шише , PP 30ml козметички airless шише за нега на кожата
A. Објект 's Опис :
Предмет Бр. : ZA27 C-30ml
Материјал : ПП
Капацитет : 30ml
Тежина : 44g
Големина На : (Кол.x Височина) 33mm x 119mm
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Обично ние брод на товар од DHL, TNT, EMS, FEDEX, итн., и покажа на превозна цена е околу трошоците, не се точни. Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
D. За Нас :
Ние сме специјализирани во производството се Тркалаат на Шише, Крем Тегла, Лосион Шише & Airless пумпа Шише итн. Козметички Пакување. За нашите повеќе детали, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене.
Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ZA27C-30ml
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Бела
Капацитет:
15ml 30ml и 50мл

Со стоката дадена додека купуваат