• Новак
  • -5 %
висок степен на 50мл златна етерични масла во стаклени шишиња за продажба на големо круг празни златна 50 ml стакло dropper шише рефус

висок степен на 50мл златна етерични масла во стаклени шишиња за продажба на големо круг празни златна 50 ml

DEN 5094.00
DEN 5361.60

Достапност
Достапно за нарачка

3 см висина : 3.7 cm, печатени димензии : должина 2. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн.
10 ml : содржи dropper : Вкупна висина : 8 см, со дијаметар : 2. 10 ml : со завртка капи : Вкупна висина : 6. 30 ml : млазницата : Вкупна висина : 10.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4. 50 ml : завртка капа : : Вкупно висина : 9.5 см, со дијаметар : 2.2 см, со дијаметар : 3.2 см, со дијаметар : 4.2 cm Висина : 6 cm. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.5 cm, печатени димензии : Должина 4. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.3 см Висина : 4 cm.3 см висина : 5.5 cm, печатени димензии : Должина 4.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.6 cm, печатени димензии : должина 3. 30 ml : dropper : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 3.7 см, со дијаметар : 3.7 cm (висина вклучувајќи капак) Користи : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! [Процес] : 1800 степен на топлина позлатени [Test] : висок дебелина, еден метар пад не е лесно да се кршат. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.7 cm, печатени Димензии : Должина 2. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн.7 cm, печатени Димензии : Должина 2.3 см висина : 3. 20 ml : млазницата : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 2.7 cm, печатени димензии : должина 2. 15 ml : завртка капи : Вкупна висина : 6.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.2 cm Висина : 6 cm. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе.7 см, со дијаметар : 2.7 cm, печатени Димензии : Должина 2.7 cm, печатени димензии : должина 2.3 см висина : 5. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. [Спаси] : висока темна отпор, освен за етерични масла на подобро. 30 ml : завртка капи : Вкупна висина : 8.8 см, со дијаметар : 3. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564.[Материјал] : Стакло во Боја : златна [Капацитет] : 50мл [Дијаметар] : 3.3 см, со дијаметар : 2. Димензии : 100 ml : завртка капи : Вкупна висина : само 11,6 см, со дијаметар : 4. 50 ml : dropper : Вкупна Висина : 11.5 см, со дијаметар : 2. Очекуваат за вашето барање!
.5 cm, печатени димензии : Должина 4.3 см Висина : 4 cm. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти.6 cm, печатени димензии : должина 3.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.3 см висина : 3. cosmoprof и лична нега индустрии. 15 ml : dropper : Вкупна висина : 8. 20 ml : завртка капи : Вкупна висина : 7.2 см, со дијаметар : 2.3 см Висина : 4 cm. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Големина:
50ml
Број На Модел На:
Golden
Употреба:
Етерично Масло
Темјан алатка еден производ:
Друг / други

Со стоката дадена додека купуваат