• Новак
MT010-9ml маскара убавина цевки во црно, 9ml празни црна маскара пакет, црна маскара цевки за продажба

MT010-9ml маскара убавина цевки во црно, 9ml празни црна маскара пакет, црна маскара цевки за продажба

DEN 26880.00

Достапност
Достапно за нарачка


MT010-9ml маскара убавина цевки во црно, 9ml празни црна маскара пакет, црна маскара цевки за продажба
A. Предмети Опис & Производи Фото :
Оваа празни пластични маскара цевки може да се користи за да се содржат на маскара во козметиката и шминка индустријата. Ние, исто така, може да обезбеди Празни Eyeliner Цевка и Усна Сјај Цевка.
MT010-9ml маскара цевка 's димензија : 16mm (Дијаметар) x 104.5 mm (Вкупна Висина)
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ онлајн Продавница или од страна на T/T плаќање.
В. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
Д. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
F. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии. Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
MT010-9ml
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Црна
Капацитет:
9ml
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат