• Новак
фабриката за промет на големо со 20ml Стаклено Шише со плута, примерок ампули. кои сакаат шише 305017

фабриката за промет на големо со 20ml Стаклено Шише со плута, примерок ампули. кои сакаат шише 305017

DEN 3283.68

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте во мојата продавница
Точка Бр.
305017
Капацитет
20 ML
Дијаметар
30ММ
Висина исклучи корк
50mm(вкупна висина : приближното 55мм со плута)
Отворање(внатрешен дијаметар на устата)
17 MM
Материјал
Висок-квалитет јасно borosilicate стакло + дрво
Мерка конверзија
1 mm =0.0393 инчен , 1inch = 25.4 mm Капацитет на Конверзија 1 мл = 29.57 ml(American Standard), 28.41 ml(велика Британија Стандард). 1ml=0.0338 оз(American Standard), 0.0352 оз(велика Британија Стандард). Објектот употреба
примероци, песоци, семиња, прав, мали jewelries , други мали предмети.
Ние ќе бидеме многу внимателни пакување, ако транспортен процес е оштетен, ве молиме да се земе слики на нас, ние ќе го реши проблемот во прв пат.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
305017
Материјал:
Стакло

Со стоката дадена додека купуваат