• Новак
(DHL) фабриката 500pcs/многу 30ml стакло шишенцето, Стаклени Шишиња,мали шишиња со corks 30*70*17MM

(DHL) фабриката 500pcs/многу 30ml стакло шишенцето, Стаклени Шишиња,мали шишиња со corks 30*70*17MM

DEN 14115.36

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте во мојата продавница
Точка Бр.
307017
Капацитет
30ml
Дијаметар
30мм
Висина исклучи корк
70mm(вкупна висина : приближното 75mm со плута)
Отворање(внатрешен дијаметар на устата)
17mm
Материјал
Висок-квалитет јасно borosilicate стакло + дрво
Мерка конверзија
1 mm =0.0393 инчен , 1inch = 25.4 mm Капацитет на Конверзија 1 мл = 29.57 ml(American Standard), 28.41 ml(велика Британија Стандард). 1ml=0.0338 оз(American Standard), 0.0352 оз(велика Британија Стандард). Објектот употреба
примероци, песоци, семиња, прав, мали jewelries , други мали предмети.
Ние ќе бидеме многу внимателни пакување, ако транспортен процес е оштетен, ве молиме да се земе слики на нас, ние ќе го реши проблемот во прв пат.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
30*70*17mm
Материјал:
Стакло

Со стоката дадена додека купуваат