• Новак
трговија на големо празни Мини refillable парфем atomizer шише со спреј 15ml,парфем atomizer шишиња спреј,1/2 ОЗ спреј шише

трговија на големо празни Мини refillable парфем atomizer шише со спреј 15ml,парфем atomizer шишиња спреј,1/2

DEN 3319.68

Достапност
Достапно за нарачка


Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. cosmoprof и лична нега индустрии. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. Добредојдовте да ја посетите нашата страница за да видите повеќе предмети.
Висок квалитет 15ml мраз сина стаклено шише со sprayer,празни Мини refillable парфем atomizer шише со спреј 15ml,парфем atomizer шишиња спреј,1/2 ОЗ спреј шише големо 500 компјутери/многу
Трговија На Големо Wellcome! Контактирајте ме за попуст ако ви треба голема Количина!
Материјал на капакот : PP
Материјал на dripper вметнете : ЈП
Шишиња, исто така, може да се користи со капи само без dropper влошки. Овие зелени стаклени шишиња може да се користи за многу апликации, вклучувајќи етерично масло, сапун и бања производи и билни индустрии.
Империал fl мл : 1 мл = 28.
Cospack онлајн продавница : фокусираат на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!D. Боја на Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе.Очекуваат за вашето барање!
. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564.
Можете да ги оставите пораките со цел да ни кажете каква боја на dropper сакате.
На капаци се достапни во четири бои - сјајни црни, злато, сребро и мат злато. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу ценети ако можете да го направите позитивни feed врати за нас откако ќе се добие задоволни производи, ви благодарам многу!!
се фокусира на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба.
Ние нудиме на нашите зелени стаклени шишиња во 7 големини со алуминиумска капи.П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Употреба:
Етерично Масло
Капацитет:
15 ml, 15 cc, 0.5 oz
Боја на шише:
Сина
Материјал на Шише:
Стакло
Други Индустрија Употреба:
мирис, суштината течност, медицина масло, лабораториски тест, e течност, e сок
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат