• Новак
JGX40-20ml празни црни украсни стакло контејнери за нега на кожата, трговија на големо стакло контејнери 20ml, празни стаклени тегли за продажба

JGX40-20ml празни црни украсни стакло контејнери за нега на кожата, трговија на големо стакло контејнери 20ml,

DEN 4423.20

Достапност
Достапно за нарачка


JGX40-20ml празни црни украсни стакло контејнери за нега на кожата, трговија на големо стакло контејнери 20ml, празни стаклени тегли за продажба
A. Предмети Опис & Производи Фото :
JGX40-20ml Стаклена тегла имаат јасни, црна, црвена достапни. Ова стакло сад може да одговара иста форма dropper шише, серумски шише, тонери шише во целата линија на козметички пакување серија.
JGX40-20ml стаклена тегла : 54mm (Max Дијаметар) 60mm x (Вкупна Висина)
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
Г. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
F. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии.
Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
JGX40-20ml
Материјал:
Стакло
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Капацитет:
20ML
боја:
Црно со Златен Капа

Со стоката дадена додека купуваат