• Новак
Трговија на големо 15ml празни airless шише за козметика, 20ml козметички шише со airless пумпа фармацевт, козметички материјали за пакување

Трговија на големо 15ml празни airless шише за козметика, 20ml козметички шише со airless пумпа фармацевт,

DEN 4865.28

Достапност
Достапно за нарачка


Трговија на големо 15ml празни airless шише за козметика, 20ml козметички шише со airless пумпа фармацевт, козметички материјали за пакување
A. Ставка Опис & Производот Фотографии :
ZA218-15ml 20ml 30ml airless шише со пумпа може да се користи за содржат суштина, око серум, емулзија,лосион, крем, фондацијата ББ Крем. Обидете се со користење на повеќе големини и нашите тегли за елегантно содржат целата линија на производи.
И airless пумпа шишиња имаат повеќе предност од шише со пумпа натопи-цевка :
а. Формулата може да се користи надвор целосно;
б. Нема воздух контакт со формула, па како да се задржи на активна состојка не е на оксидација.
ITEM/КАПАЦИТЕТ
ВИСИНА(H)
ДИЈАМЕТАР
МАТЕРИЈАЛ
ZA218-15ml
113mm
26mm
КАПА : САН
ШИШЕ ТЕЛО : САН
БАЗА : ABS
ZA218-20ml
127mm
26mm
ZA218-30ml
162mm
26mm
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние ќе изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние не презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
Г. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
F. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии. Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ZA218-15ml
Големина:
15ml
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Сребро со сјајна сребрена база
Капацитет:
15ml 20ml & 30ml
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат