• Новак
MKTF2101 - Стоматолошки Хируршки Ортодонтски Нерѓосувачки Челик Hemostatic Заб Форцепс/Plier/Деца/Клиника/Лабораторија Клешти

MKTF2101 - Стоматолошки Хируршки Ортодонтски Нерѓосувачки Челик Hemostatic Заб Форцепс/Plier/Деца/Клиника/Лабораторија

DEN 1871.04

Достапност
Достапно за нарачка


Промоција БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот! Manka се Грижи само обезбеди висок квалитет на prodcuts. Висок Квалитет, од Нерѓосувачки челик, ние сме производител на сите видови на Хируршки Инструменти со високо развиени вештини & стручен труд се во можност да се направи на сите видови на Хируршки, Стоматолошки и други инструменти со најдобра изведба. Компанијата Информации
Развој на иновативни решенија за заштита на животот и унапредување на здравјето
Испорака на иновативни решенија
Природен Поглед за Животот

Спецификацијата

Тип На Објект:
Toiletry Колекции
Број На Модел На:
Manka Нега
НЕТО-WT.:
Manka Нега

Со стоката дадена додека купуваат