• Новак
топла продажба 100pcs висок степен на златна чаша 10ml етерично масло мал шише со алуминиумска капа , 10ml стаклени шишиња етерични масла

топла продажба 100pcs висок степен на златна чаша 10ml етерично масло мал шише со алуминиумска капа , 10ml

DEN 3921.60

Достапност
Достапно за нарачка

3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4. 30 ml : млазницата : Вкупна висина : 10.3 см висина : 5.5 cm, печатени димензии : Должина 4.3 см висина : 5.8 см, со дијаметар : 3. 30 ml : завртка капи : Вкупна висина : 8.4 см, со дијаметар : 3.7 см, со дијаметар : 3.2 см, со дијаметар : 2.6 cm, печатени димензии : должина 3.7 cm, печатени димензии : должина 2.3 см висина : 3.7 cm, печатени димензии : должина 2. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти.2 cm Висина : 6 cm.3 см висина : 3. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. 10 ml : со завртка капи : Вкупна висина : 6. 10 ml : содржи dropper : Вкупна висина : 8 см, со дијаметар : 2. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.6 cm, печатени димензии : должина 3.2 cm Висина : 6 cm.3 см, со дијаметар : 2.5 см, со дијаметар : 2. Димензии : 100 ml : завртка капи : Вкупна висина : само 11,6 см, со дијаметар : 4. 20 ml : завртка капи : Вкупна висина : 7.3 см Висина : 4 cm.7 cm, печатени димензии : должина 2.2 см, со дијаметар : 3. Очекуваат за вашето барање!
. 100 ml : dropper : Вкупна Висина : 13.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.3 см висина : 3. 20 ml : dropper : Вкупна висина : 9. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.[Материјал] : Стакло во Боја : златна [Капацитет] : 10ml [Дијаметар] : 2.3 см Висина : 4 cm.3 см висина : 5. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.5 cm, печатени димензии : Должина 4., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.7 см, со дијаметар : 2. 20 ml : млазницата : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 2.2 cm Висина : 6 cm.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm. 15 ml : завртка капи : Вкупна висина : 6. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн.5 см, со дијаметар : 2.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.6 cm, печатени димензии : должина 3.5 см, со дијаметар : 2. 30 ml : dropper : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 3. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.3 см Висина : 4 cm. 15 ml : млазницата : Вкупна висина : 9. 50 ml : млазницата : Вкупна висина : 12 см, со дијаметар : 3.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Големина:
10ml
Број На Модел На:
Golden
Употреба:
Етерично Масло
Темјан алатка еден производ:
Друг / други

Со стоката дадена додека купуваат