• Новак
трговија на големо 100/многу 50мл јасно стаклено шише со редуктор dropper и подесувате евидентно капак, јасно етерично масло шише

трговија на големо 100/многу 50мл јасно стаклено шише со редуктор dropper и подесувате евидентно капак, јасно

DEN 4856.64

Достапност
Достапно за нарачка


Детали за (DHL)Бесплатен превозот - 200/многу 50мл јасно стаклено шише со редуктор dropper и подесувате евидентно капак, јасно етерично масло шише
1) Капацитетот : 50 ML
2) Дијаметар : 37 MM Висина на шише без капа : 116 MM
3) 1 set = 1 шише+ 1 кап завртки+ 1 редуктор
4) Боја на шишето : јасно
5) користење на Логото можат да се отпечатат на шише
6) Шише може да се матирано
7) шишиња се достапни во килибар, сина, зелена боја, исто така,.
8) На шишиња може да биде обоен или УВ-обложена во други бои.
9) бои на затворачите може да се прилагоди на било бои, како сакате.
10) краевите на стакло pipettes може да се направи во различни форми, како на точка, права остар, крива остар, крива точка.
11) Нема истекување
12) Во акции, мали цел е прифатливо.
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу. aliexpress.com/store/911137
А. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.Б. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.В. Боја на Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!D. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.E. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии.Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Употреба:
Етерично Масло
Компонента:
стаклено шише + завртка капа+редуктор
Капацитет:
50 ml, 50 кубика, 5/3 оз
Боја на шише:
Јасно
Боја на Затворање:
боја може да се прилагоди, како сакате
Материјал на Шише:
Стакло
Други Индустрија Употреба:
мирис, суштината течност, медицина масло, лабораториски тест, e течност, e сок
Е Прилагодена:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат