• Новак
JA92 виолетова пластична мали тегли за продажба | 5ml мала тегла со капак | 5g акрилик мали тегли за промет на големо

JA92 виолетова пластична мали тегли за продажба | 5ml мала тегла со капак | 5g акрилик мали тегли за промет

DEN 25078.08

Достапност
Достапно за нарачка


JA92 виолетова пластична мали тегли за продажба | 5ml мала тегла со капак | 5g акрилик мали тегли за промет на големо
A. Објект 's Опис :
Предмет Бр. : JA92-5 G
Материјал : акрилик
Капацитет : 5g
Оваа елегантна козметички тегла може да се користи за да се пополни око сенки,лак, помине уметност. Тоа е убаво трепет тенџере.
Ако во текот 3000pcs, ние може да се направи прилагодено боја и печатење на бараните лого.
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Обично ние брод на товар од DHL, TNT, EMS, FEDEX, итн., и покажа на превозна цена е околу трошоците, не се точни. Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
D. За Нас :
Ние сме специјализирани во производството се Тркалаат на Шише, Крем Тегла, Лосион Шише & Airless пумпа Шише итн. Козметички Пакување. За нашите повеќе детали, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене.
Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ja92
Материјал:
Пластични
Употреба:
Лак Масло
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Капацитет:
5g и 10g
боја:
Виолетова

Со стоката дадена додека купуваат