• Новак
мали пластични тегла за козметички

мали пластични тегла за козметички

DEN 23597.76

Достапност
Достапно за нарачка


пластични мала тегла за козметички
A. Објект 's Опис :
Предмет Бр. : JA30-5 G
Материјал : акрилик
Капацитет : 5g
Оваа елегантна козметички тегла може да се користи за да се пополни око сенки,лак, помине уметност. Тоа е убаво трепет тенџере.
Ако во текот 3000pcs, ние може да се направи прилагодено боја и печатење на бараните лого.
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Обично ние брод на товар од DHL, TNT, EMS, FEDEX, итн., и покажа на превозна цена е околу трошоците, не се точни. Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
D. За Нас :
Ние сме специјализирани во производството се Тркалаат на Шише, Крем Тегла, Лосион Шише & Airless пумпа Шише итн. Козметички Пакување. За нашите повеќе детали, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене.
Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
JA30-5g
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Golden
Капацитет:
5g и 10g

Со стоката дадена додека купуваат