• Новак
30ml ББ крем шише со airless пумпа, 30ml airless шише, круг јасно airless пакување

30ml ББ крем шише со airless пумпа, 30ml airless шише, круг јасно airless пакување

DEN 1549.92

Достапност
Достапно за нарачка


30ml ББ крем шише со airless пумпа, 30ml airless шише, круг јасно airless пакување
A. Објект 's Опис и производите 's Photoes : Овие airless шишиња имаат 15ml 30ml & 50мл на располагање. Ние може да се направи различни ефект на боја и обработка. Airless пумпа дизајн може да се направи природна состојка да не биде oxidised! Овие шишиња се одговараат за содржат око серум, викимедија и BB крем итн.
ITEM/КАПАЦИТЕТ
ВИСИНА(H)
ДИЈАМЕТАР(D)
МАТЕРИЈАЛ
ZA27 B-15ml
100.6 mm
33mm
КАПА : ABS
ПУМПА : PP
ШИШЕ ТЕЛО : САН
БАЗА : ABS
ZA27 B-30ml
119mm
33mm
ZA27 B-50мл
151mm
33mm Б. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. В. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. Г. Боја на Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! Д. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. F. најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии. Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ZA27B-30ml
Материјал:
Пластични
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Бела
Капацитет:
15ml 30ml и 50мл
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат