• Новак
EMS фабрика Мода 150ml Стакло кои Сакаат Шише Со Корк На Висок Квалитет На 4712033

EMS фабрика Мода 150ml Стакло кои Сакаат Шише Со Корк На Висок Квалитет На 4712033

DEN 6604.80

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте во мојата продавница
Точка Бр.
4712033
Капацитет
150 ML
Дијаметар
47mm
Висина исклучи корк
120mm(вкупна висина : приближното 125mm со плута)
Отворање(внатрешен дијаметар на устата)
33mm
Материјал
Висок-квалитет јасно borosilicate стакло + дрво
Мерка конверзија
1 mm =0.0393 инчен , 1inch = 25.4 mm
Објектот употреба
примероци, песоци, семиња, прав, мали jewelries , други мали предмети.
Ние ќе бидеме многу внимателни пакување, ако транспортен процес е оштетен, ве молиме да се земе слики на нас, ние ќе го реши проблемот во прв пат.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
4712033
Материјал:
Стакло

Со стоката дадена додека купуваат