• Новак
парфем празни шишиња спреј, 8ml козметички спреј шише, евтини пластични спреј шишиња

парфем празни шишиња спреј, 8ml козметички спреј шише, евтини пластични спреј шишиња

DEN 949.92

Достапност
Достапно за нарачка

парфем празни шишиња спреј, 8ml козметички спреј шише, евтини пластични спреј шишиња A. Опис на Производот & Слика Дисплеј :
8ml евтини пластични спреј шишиња се користат да содржат парфем, fragarance итн. Овие шишиња се за вбризгување на боја, и постојат различни бои за вашиот избор.
Предмет Бр. : KZPB-8ml
Компоненти : PP шише + PP пумпа со PP капа
Големина : 16mm x 104mm (Дијаметар x Височина)
Б. Плаќање Начин :
Зачувам & Т/T C. Превозот Онлајн & Изјава Потврдува :
Нашата продавница ќе брод надвор парцели со ALIEXPRESS Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА и други специјални-експрес Logisitic услуга итн. Ние покажаа вистинската тежина и димензии, а ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! За повеќе детали и посебно барање, pls контактирајте со нас на интернет од страна на trademanager. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви нуди брза и ефикасна услуга. Г. Боја На Толеранција & Изјава Потврдува :
Нашата продавница се прикажува сите photoes преземени од страна на нашиот фотограф, и ние се обидовме потрудиме да се задржи најмногу вистински и природата на производот изглед. Но, ние се уште може да't гарантира 100% исти. Ако вие не може't прифати било која боја толеранција, pls претпазливост за да купите! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! Д. За Нас & Постојана/Big/Прилагодено Нарачки Набавка :
Ние се туркаат различни модерен козметички производи, вклучувајќи Естетска Контејнери, Airless Пумпа шишиња, Магла Спреј Парфем шишиња, Мали Пластични тегли и така натаму празни козметички пакување за продажба на Мало и на Големо , сите производи ќе се задржи постојано снабдување. Се разбира, секое постигнување MOQ цел ќе се организира за масовно производство, како на кориснички барање. Декорација на свила екран печатење и топла-печат е на располагање. Ако имате било пребарување или нов дизајн барање, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
KZPB-8ml
Материјал:
Пластични
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
боја:
8 Бои
Обработка на кориснички:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат