• Новак
топла 500pcs 5g пластични маскара цевки празни трговија на големо , трговија на големо 5ml празни маскара шишиња и прачки ,5 ML јасно маскара шише

топла 500pcs 5g пластични маскара цевки празни трговија на големо , трговија на големо 5ml празни маскара шишиња

DEN 13200.00

Достапност
Достапно за нарачка


топла 500pcs 5g пластични маскара цевки празни трговија на големо , трговија на големо 5ml празни маскара шишиња и прачки ,5 ML јасно маскара шише
A. Објект 's Опис :
Предмет Бр. : MT002 -5ml
Материјал : ABS
Капацитет : 5ml
Ако во текот 12000pcs, ние може да се направи прилагодено боја и печатење на бараните лого.
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Обично ние брод на товар од DHL, TNT, EMS, FEDEX, итн., и покажа на превозна цена е околу трошоците, не се точни. Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
D. За Нас :
Ние сме специјализирани во производството се Тркалаат на Шише, Крем Тегла, Лосион Шише & Airless пумпа Шише итн. Козметички Пакување. За нашите повеќе детали, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене.
Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
MT002-5ml
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Црна
Капацитет:
5g
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат