• Новак
ZA218-20ml празни очи суштината airless пумпа шише пакување, 20ml airless шишиња трговија на големо, 20ml airless лосион шише празно

ZA218-20ml празни очи суштината airless пумпа шише пакување, 20ml airless шишиња трговија на големо, 20ml airless

DEN 4749.12

Достапност
Достапно за нарачка


ZA218-20ml празни очи суштината airless пумпа шише пакување, 20ml airless шишиња трговија на големо, 20ml airless лосион шише празно
A. Објект 's Опис и производите 's Photoes :
ZA218-15ml 20ml 30ml airless шише со пумпа може да се користи за содржат суштина, око серум, емулзија,лосион, крем, фондацијата ББ Крем. Обидете се со користење на повеќе големини и нашите тегли за елегантно содржат целата линија на производи.
И airless пумпа шишиња имаат повеќе предност од шише со пумпа натопи-цевка :
а. Формулата може да се користи надвор целосно;
б. Нема воздух контакт со формула, па како да се задржи на активна состојка не е на оксидација.
ITEM/КАПАЦИТЕТ
ВИСИНА(H)
ДИЈАМЕТАР
МАТЕРИЈАЛ
ZA218-15ml
113mm
26mm
КАПА : САН
ШИШЕ ТЕЛО : САН
БАЗА : ABS
ZA218-20ml
127mm
26mm
ZA218-30ml
162mm
26mm
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
Г. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
F. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии. Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ZA218-20ml
Материјал:
Пластични
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
јасно тело со сјајна сребрена база
Капацитет:
15ml 20ml & 30ml
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат