• Новак
100pcs 30ml козметички dropper шише , 30ml јасно dropper сад за етерични масла , 30 ml око шише dropper

100pcs 30ml козметички dropper шише , 30ml јасно dropper сад за етерични масла , 30 ml око шише dropper

DEN 3317.76

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
DB24-30ml
Материјал:
Стакло
Употреба:
Парфем
боја:
Јасно
Пластични Тип:
Стакло
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат