• Новак
фабриката 100pcs/многу фабрика за промет на големо со многу симпатична 35ml стаклени ампули шишенцето Стаклени Шишиња мали шишиња со corks 3270125

фабриката 100pcs/многу фабрика за промет на големо со многу симпатична 35ml стаклени ампули шишенцето Стаклени

DEN 3447.36

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте во мојата продавница
Инструкции :
Точка Бр.
3270125
Капацитет
35ml
Дијаметар
32-милиметри
Висина исклучи корк
70mm(вкупна висина : приближното 75mm со плута)
Отворање(внатрешен дијаметар на устата)
12.5 mm
Материјал
Висок-квалитет јасно borosilicate стакло + дрво
Мерка конверзија
1 mm =0.0393 инчен
1 инч = 25.4 mm
Капацитет На Конверзија
1 мл = 29.57 ml(American Standard), 28.41 ml(велика Британија Стандард).
1ml=0.0338 оз(American Standard), 0.0352 оз(велика Британија Стандард).
Објектот употреба
примероци, песоци, семиња, прав, мали jewelries , други мали предмети.
Ние ќе бидеме многу внимателни пакување, ако транспортен процес е оштетен, ве молиме да се земе слики на нас, ние ќе го реши проблемот во прв пат.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
32*70*12.5 ММ

Со стоката дадена додека купуваат