• Новак
трговија на големо 100 компјутери/многу 100ml Зелено Стаклено Шише Со Лосион Пумпа, Етерични Масла Стаклено Шише, Празни Шишиња за Пакување

трговија на големо 100 компјутери/многу 100ml Зелено Стаклено Шише Со Лосион Пумпа, Етерични Масла Стаклено

DEN 5034.24

Достапност
Достапно за нарачка

Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу.com/store/911137 1, Логото можат да се отпечатат на шише врз основа на 5000pcs по боја 2, Ние може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок. cosmoprof и лична нега индустрии. Добредојдовте да ја посетите нашата страница за да видите повеќе предмети. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. Добредојдовте да ја посетите нашата страница за да видите повеќе предмети.
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу ценети ако можете да го направите позитивни feed врати за нас откако ќе се добие задоволни производи, ви благодарам многу!!
се фокусира на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. Cospack онлајн продавница : фокусираат на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба.
100ml зелено стаклено шише со лосион 500pcs/многу, висок квалитет на празни етерично масло шише, пакување шише, бостон круг пумпа стаклено шише 100cc големо. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!D.Очекуваат за вашето барање!
. Овие зелени стаклени шишиња може да се користи за многу апликации, вклучувајќи етерично масло, сапун и бања производи и билни индустрии. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.
Трговија на големо Wellc ome! Контактирајте ме за попуст ако ви треба голема Количина!
Дијаметар : 44.5 mm
Висина : 143m
Шишиња, исто така, може да се користи со многу различни капи ,droppers со rubbers или распрскувачи
Ние нудиме на нашите зелени стаклени шишиња во 7 големини со алуминиумска капи. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Боја на Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Употреба:
Етерично Масло
Капацитет:
100 ml, 100 кубика, 3.67 оз
Боја на шише:
Зелена
боја на пумпа:
боја може да се прилагоди, како сакате
Материјал на Шише:
Стакло
Други Индустрија Употреба:
мирис, суштината течност, медицина масло, лабораториски тест, e течност, e сок
Материјал на Ззп:
пластични(PP) или Алуминиум со пластика
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат