• Новак
топла продажба 100pcs трговија на големо сребро најголемиот дел големи стакло лосион шишиња , Високо-одделение 100 ml сребро празни крем лосион шише трговија на големо

топла продажба 100pcs трговија на големо сребро најголемиот дел големи стакло лосион шишиња , Високо-одделение

DEN 7598.40

Достапност
Достапно за нарачка

3 см висина : 5.7 cm, печатени димензии : должина 2.
100ml високо-одделение стаклено шише + лосион пумпа имаме МАГЛА СПРЕЈ ПУМПА и ЛОСИОН ПУМПА за да одговара со овој шише.2 cm Висина : 6 cm. 15 ml : завртка капи : Вкупна висина : 6. 30 ml : млазницата : Вкупна висина : 10.7 cm, печатени Димензии : Должина 2.8 см, со дијаметар : 3. 100 ml : dropper : Вкупна Висина : 13. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D.3 см, со дијаметар : 2. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.7 cm, печатени Димензии : Должина 2. Очекуваат за вашето барање!
. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. 20 ml : dropper : Вкупна висина : 9.5 cm, печатени димензии : Должина 4., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе.7 cm, печатени димензии : должина 2.5 см, со дијаметар : 2.5 см, со дијаметар : 2. 10 ml : содржи dropper : Вкупна висина : 8 см, со дијаметар : 2. 10 ml : содржи млазницата : Вкупна висина : 8.3 см висина : 3. 30 ml : dropper : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 3.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.2 cm Висина : 6 cm. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.3 см висина : 5.7 см, со дијаметар : 3. Pls оставете порака за да ни го вашето барање за пумпа млазницата избор кога ќе го поставите цел!!! [Материјал] : Стакло во Боја : Сребро [Капацитет] : 100ml [Дијаметар] : 4. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. 15 ml : млазницата : Вкупна висина : 9.3 см висина : 5.3 см Висина : 4 cm. 50 ml : завртка капа : : Вкупно висина : 9. 100 ml : млазницата : Вкупна висина : 14 см, со дијаметар : 4.2 см, со дијаметар : 2. 20 ml : завртка капи : Вкупна висина : 7. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн.2 см, со дијаметар : 4. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.7 см, со дијаметар : 2. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. 30 ml : завртка капи : Вкупна висина : 8. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm. [Спаси] : висока темна отпор, освен за етерични масла на подобро. 50 ml : млазницата : Вкупна висина : 12 см, со дијаметар : 3.5 см, со дијаметар : 2. 50 ml : dropper : Вкупна Висина : 11.3 см Висина : 4 cm.5 cm [Висина] : 14 см (висина вклучувајќи капак) Користи : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! [Процес] : 1800 степен на топлина позлатени [Test] : висок дебелина, еден метар пад не е лесно да се кршат.2 cm Висина : 6 cm. cosmoprof и лична нега индустрии.7 cm, печатени Димензии : Должина 2. 20 ml : млазницата : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 2. Употреба : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! Димензии : 100 ml : завртка капи : Вкупна висина : само 11,6 см, со дијаметар : 4.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
сребро 110ml
Материјал:
Стакло
Употреба:
Етерично Масло
Темјан алатка еден производ:
Друг / други

Со стоката дадена додека купуваат