• Новак
  • -7 %
Злато Капа Акрилик Сад, 10g Octagonal Козметички Тегли, 10g Акрилик Сад, Крем Тегла, Висок Квалитет на Козметички Амбалажа Тегли, 40pcs

Злато Капа Акрилик Сад, 10g Octagonal Козметички Тегли, 10g Акрилик Сад, Крем Тегла, Висок Квалитет на Козметички

DEN 2942.00
DEN 3163.20

Достапност
Достапно за нарачка


Злато Капа Акрилик Сад, 10g Octagonal Козметички Тегли, 10g Акрилик Сад, Крем Тегла, Висок Квалитет на Козметички Амбалажа Тегли,
Бесплатен Превозот- 40pcs/Многу
-Објект : Акрилик Сад 10g, Octagonal Козметички Тегли,
-Капацитет : 10g
-Димензија : 45.5x45.5 x висина 37 MM
-Материјал : Акрилик
-Капа Боја : Златна боја на капа.
-Проѕирна Тегла тело Со Бел Внатрешен резервоар.
Високиот квалитет кристално octagonal тегла

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10G Gold Lid
Број На Модел На:
Octagonal форма

Со стоката дадена додека купуваат