• Новак
4pcs/Set Прилагодливи Тела За iPhone, iPad LCD Екран Ламиниране Прицврстување,Менгеме со Гумена Заптивка,LCD Digitizer Поправка Алатка

4pcs/Set Прилагодливи Тела За iPhone, iPad LCD Екран Ламиниране Прицврстување,Менгеме со Гумена Заптивка,LCD

DEN 854.40

Достапност
Достапно за нарачка


4pcs/Set Прилагодливи Тела За i Phone, i Pad LCD Екран Ламиниране Прицврстување,Менгеме со Гумена Заптивка,LCD Digitizer Поправка Алатка

Спецификацијата

Пакет:
Торба
Број на Парчиња:
4
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
wozniak
Тип:
LCD Екран Ламиниране за Прицврстување на
Примена:
телефон алатка за полнење
функција 1:
Универзална клип тела
Карактеристика 2:
Прилагодлив држач за да одговара на повеќето мобилни телефони и таблети
функција 3:
Се користи за да се стега вашиот уред санираат
карактеристика 4:
Помогне да ја замени нов екран во своето право место,не булбус или тонат
Карактеристика 5:
Направи го екранот за да се заеднички со рамка совршено
Функција 6:
Внатре гумена подлога никогаш нема да го изгребат екранот
Карактеристика 7:
Мала тежина и издржлив
Функција 8:
Лесен за употреба и да се справи
Материјал:
Метал,Гума
Тежина:
за 42g

Со стоката дадена додека купуваат