• Новак
  • -49 %
Електрични Кружни Пили Железнички Нови Кревање Додатоци Железнички Прибор Машини Алатки

Електрични Кружни Пили Железнички Нови Кревање Додатоци Железнички Прибор Машини Алатки

DEN 3302.00
DEN 6475.20

Достапност
Достапно за нарачка

Answer : ___________________________ Note : Спецификација 1 се однесува на работна маса 738 MM, се сече 0.8 метри, железнички со 1.2 или 1.4 метри Спецификација 2 се однесува на работата на маса 1220 MM, се сече 1.22 метри, 1.4 шини со шини не е доволно долго (1.4 + 0.26) (повеќе од 0.26 метри)
Превозот :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.
1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да ги Користат Изразат Испорака, Ќе мора да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (напомена : Не се ТНТ ,EMS и E-емс можете да изберете. Затоа што секоја земја има различни товар, па ако сакате користете Експрес испорака ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди точни товар за вас. Ви благодариме!! )
2). E-пакет е Само За НАС Клиенти, Што е Потребно За 12 Days Да Пристигнат .
3). Кина Пост Воздух Mail Може да Достигне Повеќето Земји, Што е Потребно за 20 Days Да Пристигнат.
4). Руски Клиенти Мора Да Оставете Ни Го Вашето Име И Презиме.
5). Поради Ограничените за Обработка на Моќта На руски и Бразилецот Поштенски, Љубезно ве Молиме Почекајте За Вашиот Објект Трпеливо !
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење.
Повратни информации :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме!

Спецификацијата

Број На Модел На:
Стандард
Број на Парчиња:
1 сет
Бренд Име:
ELECALL
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Дрво
Пакет:
Кутија
Примена:
Дрво Алатка За Работа

Со стоката дадена додека купуваат