• Новак
  • -6 %
завртки кутија Анти-статички завртка плоча 1.0 - 4.0 мм Црно Брои завртка кутија

завртки кутија Анти-статички завртка плоча 1.0 - 4.0 мм Црно Брои завртка кутија

DEN 352.00
DEN 374.40

Достапност
Достапно за нарачка

завртки кутија Анти-статички завртка плоча 1.0 - 4.0 мм Црно Брои завртка кутија

Спецификацијата

боја:
2.5-3.0 mm, 3.0-3.5 mm, 1.0-1.5 мм, 1.5-2.0 mm, 2.0-2.5 mm, 3.5-4.0 mm
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Бренд Име:
kaisi
Пакет:
Случај
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
15*10*5cm
Број на Парчиња:
1
Тип:
Комбинација
Тип:
Рака Алатки

Со стоката дадена додека купуваат