• Новак
  • -30 %
Универзална iPhone, iPad iMac LCD Екран Отворање Алатки 5.5 cm /2.2 во 12kg Демонтажа Тешки Вшмукување Чаша Телефон Поправка Алатка

Универзална iPhone, iPad iMac LCD Екран Отворање Алатки 5.5 cm /2.2 во 12kg Демонтажа Тешки Вшмукување Чаша

DEN 134.00
DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка


2017 Универзална Демонтажа Тешки Вшмукување Чаша Телефон Поправка Алатка за i Phone, i Pad LCD Екран Отворање Алатки 5.5 cm /2.2 во
Спецификации :
Материјал : ABS,природни гума
Боја : Портокалова
Дијаметар : 5.5 cm/2.2 во
Висина : 7cm/2.76 во
Кревање капацитет : 12 кг/26lb
Нето тежина : 55 g / 1.9 оз
Опис : Сосема нов и висок квалитет на Тешки вшмукување чаша Направени од издржлив ABS и природна гума материјал Може да се користи многу пати се Користи за да се отстрани телефон и таблет стаклени панели 12 килограм (26 lb) подигање на капацитетот 2.2 инчен дијаметар 2.76 инчен висина Ергономски дизајн,лесно да го користам Боја : Портокал Нето тежина : 55 g / 1.9 оз Компатибилност : за i Phone/i Pad/Samsung/Sony/Black Berry/HTC/Nokia..итн Пакет : 1 x Тешки вшмукување чаша

Спецификацијата

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Бренд Име:
BENYS
Пакет:
Торба
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
Diameter 2.2 inch
Број на Парчиња:
1 Парче
Број На Модел На:
12434
Тип:
Рака Алатки
Примена:
телефон на поправка
квалитет:
ААА
Употреба:
Отстрани телефон и таблет стаклени панели
Функција:
Тешка должност,Ергономски дизајн,Издржлив материјал
Материјал:
ABS,Силиконска гума
Дијаметар:
2.2 инчен
боја:
Портокал
Тежина:
55 g

Со стоката дадена додека купуваат