• Новак
YDS-35 течен азот канти за Течен Азот за Чување на Резервоар на Азот Сад ниски температури Резервоарот Dewar со Рака

YDS-35 течен азот канти за Течен Азот за Чување на Резервоар на Азот Сад ниски температури Резервоарот Dewar

DEN 23520.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
YDS-35
Материјал:
Алуминиум
is_customized:
Yes
Тип:
Случај

Со стоката дадена додека купуваат