• Новак
1PC/МНОГУ не ' Рѓосувачки Челик 50MM Сингл на Eye Вртливата Тркало Макара Блок

1PC/МНОГУ не ' Рѓосувачки Челик 50MM Сингл на Eye Вртливата Тркало Макара Блок

DEN 1027.68

Достапност
Достапно за нарачка


Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик 50 MM Сингл на Eye Вртливата Тркало Макара Блок
15 MM-100 MM тркала дијаметар(за 6 MM-16.5 MM јаже), се достапни во било која количина што треба, pls контактирајте со нас слободно
1) Материјал : не ' рѓосувачки челик 304
2) Големина : 15 MM-100 MM тркало макара дијаметар
3) Јаже, Големина : 6 MM-16.5 MM
4) Пакување : чисти поли кеси првиот плус krabičkách
5) Shippin Време во рок од 5 дена

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HQSP
Тип:
Кревање Алатка Делови
Материјал:
Не ' Рѓосувачки Челик 304 Одделение
Тип:
Нерѓосувачки Сингл На Eye Вртливата Макара Блок
Димензии:
15MM-100MM Дијаметар Макара
Употреба:
Кревање Синџир Кабел Појас Макара
превозот:
превозот бесплатно
MOQ:
Ме контактирате за било која количина што треба

Со стоката дадена додека купуваат