• Новак
  • -27 %
8PCS PCB Прашина Чистење на Меки Поправка Дрво Четка

8PCS PCB Прашина Чистење на Меки Поправка Дрво Четка

DEN 280.00
DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка


Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена : 1.Ние не сноси никаква добивка ,V. А Т давачки или оддалечена област такса. 2.Да им помогне на купувачот да се намали увозните давачки и брод надвор брзо,ве молиме кажете ни за вашите специфични барања, вклучувајќи колку декларираната вредност сакате ни да се стави на комерцијална фактура откако ќе поставена цел.
Ние не можеме да брод надвор додека не се добие овој одговор .
8 PCS PCB Прашина Чистење на Меки Поправка Дрво Четка
Packge внатрешноста : 8 x дрво четка(8 модели,секој модел 1 buc)
8 PCS PCB Прашина Чистење на Меки Поправка Дрво Четка

Спецификацијата

Употреба:
Дома, DIY
Бренд Име:
Eruntop
is_customized:
No
Тип:
Други

Со стоката дадена додека купуваат