• Новак
  • -20 %
1PC/МНОГУ 304T Нерѓосувачки Челик 75MM Око Видот Еден Вртливата Макара Блокови

1PC/МНОГУ 304T Нерѓосувачки Челик 75MM Око Видот Еден Вртливата Макара Блокови

DEN 2023.00
DEN 2529.12

Достапност
Достапно за нарачка


Бесплатен Превозот 304 T Нерѓосувачки Челик 75 MM Око Видот Еден Вртливата Макара Блокови
15 MM-100 MM тркала дијаметар(за 6 MM-16.5 MM јаже), се достапни во било која количина што треба, pls контактирајте со нас слободно
1) Материјал : не ' рѓосувачки челик 304 материјал
2) Големина : 15 MM-100 MM тркало макара дијаметар
3) Јаже, Големина : 6 MM-16.5 MM
4) Пакување : чисти поли кеси првиот плус krabičkách
5) Shippin Време во рок од 5 дена

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HQSS
Тип:
Кревање Алатка Делови
Материјал:
Нерѓосувачки челик 304T
Тип:
Нерѓосувачки Сингл На Eye Вртливата Макара
Димензии:
15MM-100MM Кол Макара
Употреба:
Кревање Синџир Кабел Појас Макара

Со стоката дадена додека купуваат