• Новак
4x49x230 mm vaccum пумпа графит ване за продажба

4x49x230 mm vaccum пумпа графит ване за продажба

DEN 8736.00

Достапност
Достапно за нарачка


end Isv Module Wrap7314
Графит ване за vaccum пумпа,
Материјали : EK60
4*49*230mm , 20 парчиња
Ова е прилагодено производи, ние не прифаќаме никакви враќање на стоката или враќање!!
Карактеристики :
1.Енергија конзервација и висока температура отпорни
2.Супер отпорност на абење
3.Нема загадување на животната средина заштита на
4.Супер висока ефикасност
Сликите се само за ваша референца, тоа е една од нашите големини, а не вистински предмети,

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Тип:
Други
Број На Модел На:
BJ-
Име:
vaccum пумпа јаглерод ване
Материјал:
Графит
квалитет:
висока чистота
Снабдување Тип:
производител

Со стоката дадена додека купуваат