• Новак
  • -11 %
најевтиниот 50pc 14x14cm Симпатична Колачиња Пакување самолепливи Подарок мачка Пластични Кеси За Бисквити Снек Печење голем Пакет 140x140mm

најевтиниот 50pc 14x14cm Симпатична Колачиња Пакување самолепливи Подарок мачка Пластични Кеси За Бисквити

DEN 72.00
DEN 81.12

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата продавница!
Те сакам сите пријатели од различни земји.
Вид На Совети :
Пратката од страна на Продавачот за испорака метод : не може да се следи редоследот по парцела лево Кина; Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : оваа превозот метода може само да следи цел, кога тоа е во Кина, не може да се следи редоследот по тоа лево Кина. Ако вредноста на вашата цел е повеќе од US $14 , или pls изберете Кина Регистрирани Пост Воздух Mail ,која може да ги следи вашите цел на интернет, и да го покаже на следење на информации.
Колаче слатка Закуска Пакување Прекрасна Фокс Мачка самолепливи Пластични Кеси
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Тоа обезбедува прекрасен изглед за вашиот производ.
Тоа е совршен подарок за вашиот домашен подароци.
Една страна е во форма за печатење; на другата страна е јасно.
Овие Само лепило кеси се совршени за задржување на слатки, колачи, мали колачи и бонбони, итн.
Материјал : OPP
Голема Големина : 140mm*140mm+25mm
дебелина : 8 свила
Боја : како на сликата ( црвена, розева, сина , ние ќе го испрати по случаен избор )
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, бидејќи различни екран .
pls се разбере.
3.Ве молиме имајте на ум дека количината/торба : соодветни 100pcs, pls дозволете 1-3 компјутери грешка.
Пакет :
50 компјутери X Бонбони Чанти
Ние се најдобар снабдувач на пластична кеса во Кина. Лесно шопинг и Среќен живот!
Нашиот извоз бизнис старт од 1999 година!

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Материјал:
бакарни легури
Тип:
Други
Број На Модел На:
HB-015
Објектот:
Само Лепило бисквит cookie подарок Перница
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат