• Новак
  • -5 %
Стандард Агол Позаоблена R6&R10 Balde + Дополнителен R13 Умре Сечилото Комплет Сите Метални Висок Квалитет Трговија На Големо Цена

Стандард Агол Позаоблена R6&R10 Balde + Дополнителен R13 Умре Сечилото Комплет Сите Метални Висок Квалитет

DEN 8208.00
DEN 8640.00

Достапност
Достапно за нарачка


Ставки Вклучени Еден Стандард Агол Позаоблена (со R6&R10 сечилото) Еден сет R13 Сечилото

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Бренд Име:
SPExpressDIY
Број На Модел На:
R6&R10
Тип:
Рака Алатка Делови

Со стоката дадена додека купуваат