• Новак
  • -5 %
5PK Замена за Сечилото 14 18 24 33 47 Ротари Тример Машина Премија

5PK Замена за Сечилото 14 18 24 33 47 Ротари Тример Машина Премија

DEN 912.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
SPExpressDIY
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
DJ

Со стоката дадена додека купуваат