• Новак
  • -12 %
Креативни Деца со Врвен квалитет Достав Прирачник Молив Острилка Симпатична Прекрасна Страна Машина за Механичка Стационарни Канцеларија Училиште Материјали

Креативни Деца со Врвен квалитет Достав Прирачник Молив Острилка Симпатична Прекрасна Страна Машина за Механичка

DEN 177.00
DEN 201.12

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата продавница!
Те сакам сите пријатели од различни земји.
Вид На Совети :
Пратката од страна на Продавачот за испорака метод : не може да се следи редоследот по парцела лево Кина; Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : оваа превозот метода може само да следи цел, кога тоа е во Кина, не може да се следи редоследот по тоа лево Кина. Ако вредноста на вашата цел е повеќе од US $14 , или pls изберете Кина Регистрирани Пост Воздух Mail ,која може да ги следи вашите цел на интернет, и да го покаже на следење на информации.
Рака Машина молив острилка
боја : розова , сина ( слика за referrence само. ние ќе го испрати по случаен избор )
Врвен квалитет на ниво на Кина Познатиот Бренд Достав.
Пакет : 1 x pc молив острилка

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
СС-PS-002
Тип:
Рака Алатка Делови
боја:
розова, сина молив острилка
Материјал:
ABS острилка
Функција:
учениците и децата употреба (office use
Објектот:
молив острилка

Со стоката дадена додека купуваат