• Новак
TD-150E 6 Mute бања Вентилација Фан Издувниот Воздух се Меша Проток Внатрешно Вентилатори Дуктус Фан Компресор 220v/50Hz

TD-150E 6 Mute бања Вентилација Фан Издувниот Воздух се Меша Проток Внатрешно Вентилатори Дуктус Фан Компресор

DEN 3931.20

Достапност
Достапно за нарачка


TD-150 E 6" Mute бања Вентилација Фан Издувниот Воздух се Меша Проток Inline
Вентилатори Дуктус Фан Компресор 220v/50 Hz
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Спецификација :
Име на производ : 6 инчен силна фан на издувните гасови
Модел : ТД-150 E
Напон : 220v / 50 HZ
Моќност : 58 W (висок) 46 W (низок)
Воздушниот волумен : 650 (висок) 520 кубни / h (низок)
Брзина : 2500 (висок) 2070 (низок. R / мин)
Бучава : 32db (висок) 28db (низок)
Правец на притисок : 300 (висок) 240 PA (низок)
Калибар : 150 (вистински надворешен дијаметар 147) mm
Нето Тежина : 315 * 225 * 220mm
Тежина : околу 2,6 KG
Сликата покажува :

Спецификацијата

Номинална моќност:
Други
Бренд Име:
ZJMZYM
Извор На Енергија:
AC
Wattage:
Under 500W
Број На Модел На:
TD-150E
Тип:
турбо компресор
Примена:
Воздушниот Компресор
Номинална Напон:
220v
Притисок:
Други
Број На Производ:
FC1134
Име:
6 инчен силна фан на издувните гасови
Модел:
TD-150E
Напон:
220v / 50HZ
моќност:
58W (висок) 46W (низок)
Волумен На Воздух:
650 (висок) 520 кубни / h (низок)
Брзина:
2500 (висок) 2070 (низок. R / мин)
Бучава:
32db (висок) 28db (низок)
Правец на притисок:
300 (висок) 240PA (низок)
Нето-Големина:
315 * 225 * 220mm

Со стоката дадена додека купуваат