• Новак
Електрични Компресор Прашина Чистење на Машини 220v 1800W Променлива Брзина Прашина Колектор Дува И Вшмукување Двојна Намена за Чистење Алатки

Електрични Компресор Прашина Чистење на Машини 220v 1800W Променлива Брзина Прашина Колектор Дува И Вшмукување

DEN 1483.20

Достапност
Достапно за нарачка


Електрични Компресор Прашина Чистење на Машини 220v 1800 W Променлива Брзина Прашина Колектор
Дува И Вшмукување Двојна Намена За Чистење Алатки
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име На Производ : Променлива Брзина Прашина Колектор
Напон : 220 v
Излезна моќност : 1800 W
Фреквенција : 50 HZ
Дува воздух волумен : 3.5 кубни метри / мин
Без оптоварување брзина : 18000 R / мин
Жица должина : околу 1.7 метри
Пакување големина : 49 * 26 * 24cm
Тежина : 4.3 KG

Спецификацијата

боја:
6 опрема брзина
Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
FC1108
Примена:
Воздушниот Компресор
Извор На Енергија:
AC
Номинална моќност:
1800w
Номинална Напон:
220v
Wattage:
1500W-1999W
Тип:
Вшмукување компресор
Притисок:
Други
Број На Производ:
FC1108
Име:
Променлива Брзина Прашина Колектор
Напон:
220v
Излезна Моќност:
1800w
Фреквенција:
50Hz
Дува воздух волумен:
3.5 кубни метри / мин
Без Оптоварување Брзина:
18000r / мин
должина на жица:
1.7 метри
Пакување големина:
49 * 26 * 24cm
Тежина:
4.3KG

Со стоката дадена додека купуваат