• Новак
  • -5 %
Нови Пристигнување Висок Притисок Компресор Прстен Вител Компресор Висока Prssure Воздушна Пумпа 2RB230-7AH160 220V/380v

Нови Пристигнување Висок Притисок Компресор Прстен Вител Компресор Висока Prssure Воздушна Пумпа 2RB230-7AH160

DEN 9029.00
DEN 9504.00

Достапност
Достапно за нарачка


Нови Пристигнување Висок Притисок Компресор Прстен Вител Компресор Висока Prssure Воздушна Пумпа
2 RB230-7 AH160 220 V/380v
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Спецификација :
Име на производ : 2 RB230-7 AH160 висок притисок компресор
220v
Напон : 220 v
Моќност : на 0,4 KW
Фреквенција : 50 HZ
Актуелни : 2.6 Y
Проток : 105 кубни / H
Позитивен притисок + : 130mbar
Негативниот притисок - : - 130mbar
380v
Напон : 380v
Моќност : 0.5 KW
Фреквенција : 60 HZ
Актуелни : 2.6 Y
Проток : 120 кубни / H
Позитивен притисок + : 155mbar
Негативниот притисок - : - 150mbar
Пакување големина : 350 * 350 * 380mm
Тежина : 15 KG
Сликата покажува :

Спецификацијата

боја:
220V, 380V
Бренд Име:
ZJMZYM
Wattage:
Under 500W
Број На Модел На:
2RB230-7AH160
Тип:
турбо компресор
Примена:
Воздушниот Компресор
Притисок:
Висок Притисок
Номинална Напон:
220v
Номинална моќност:
На 0,4 KW
Број На Производ:
FC1132
Име:
2RB230-7AH160 висок притисок компресор
Напон:
220v/380v
моќност:
НА 0,4 KW/ 0.5 KW
Фреквенција:
50Hz/60Hz
тековната:
2.6 Y
Проток:
105 кубни / H / 120 кубни / H
Пакување големина:
350 * 350 * 380mm
Тежина:
15KG

Со стоката дадена додека купуваат