• Новак
  • -5 %
Нови Пристигнување ЦАЦ-75 Хидраулични Агол Машина за Сечење 25T Електрични и Хидраулични Агол Железо Машина за Сечење 75 * 75 * 6mm Топла Продажба

Нови Пристигнување ЦАЦ-75 Хидраулични Агол Машина за Сечење 25T Електрични и Хидраулични Агол Железо Машина

DEN 8052.00
DEN 8475.36

Достапност
Достапно за нарачка


Нови Пристигнување ЦАЦ-75 Хидраулични Агол Машина за Сечење 25 T Електрични и Хидраулични
Агол Железо Машина за Сечење 75 * 75 * 6mm Топла Продажба
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : ЦАЦ-75 хидраулични агол машина за сечење
Тонажа : 25 T
Намалување на опсегот : 75 * 75 * 6mm или помалку
Големина : 300 * 200 * 415mm
Тежина : 32.5 KG

Спецификацијата

Број На Модел На:
ЦАЦ-75
Бренд Име:
ZJMZYM
Тип:
Други
Број На Производ:
FC1086
Име:
ЦАЦ-75 хидраулични агол машина за сечење
тонажа:
25T
Намалување Опсег :
75 * 75 * во рок од 6mm
Големина:
300 * 200 * 415mm
Тежина:
32.5KG
DIY Материјали:
Металугрија

Со стоката дадена додека купуваат