• Новак
  • -5 %
РЛ-484 Пневматски допирање на моторни М3-М16. прислушување машина моторни воздух допирање на машина за пневматски алатки

РЛ-484 Пневматски допирање на моторни М3-М16. прислушување машина моторни воздух допирање на машина за пневматски

DEN 22025.00
DEN 23184.00

Достапност
Достапно за нарачка


РЛ-484 Пневматски допирање на моторни М3-М16. прислушување машина моторни воздух допирање
машина за пневматски алатки
Сликата покажува :
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Спецификацијата

Бренд Име:
LZHZXY
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Други
Просечната Потрошувачка На Воздух:
пневматски допирање
Максимален Вртежен Момент:
Други
Не-Оптоварување Брзина:
Други
Број На Модел На:
РЛ-484
Број На Производ:
FL1942

Со стоката дадена додека купуваат