• Новак
Автоматско Двојна Глава Боја Спреј Пиштол со Анти-корозија 316 од не ' Рѓосувачки Челик Двојна Глава Воздухот Спреј Пиштол

Автоматско Двојна Глава Боја Спреј Пиштол со Анти-корозија 316 од не ' Рѓосувачки Челик Двојна Глава Воздухот

DEN 9984.00

Достапност
Достапно за нарачка


Автоматско Двојна Глава Боја Спреј Пиштол со Анти-корозија 316 од не ' Рѓосувачки Челик Двојна Глава Воздухот Спреј Пиштол
Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Примена : 1. Занаетите површината за садење /накит површината прскање. 2. Мобилен /светлина и другите живи електрични школка садење. 3. Пеколот и други дневни потреби површински третман. 4. Автомобил измена /авто тркала персоналните производство. Функција : 1. Тоа е животната средина. 2. Безбедно функционирање. 3. Тоа е погоден за автоматизација и серија на производство. 4. Анти-корозија. 5. Шарени. 6. Рециклираат. 7. Локација прскање е на располагање. 8. Не постои форма и големина ограничување на работата парче. 9. Едноставна операција. Comparision на овој пиштол со други пиштоли 1. Материјал на млазницата, игла и течни премин се 316 од не ' рѓосувачки челик, па тоа би можело да спреј и обичните бои и видови на течности. 2. Како произведени од страна на машина по birthed од мувла, таа е на добар квалитет. 3. Секоја пиштол е нејзината единствена код во пиштол тело, тоа е корисно за следење и услуга по продажбата.
фотографијата покажува :
Напомена : Боја е ramdon

Спецификацијата

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Примена:
Боја Спреј Пиштол
Број На Модел На:
001
Тип:
висок притисок пиштол
is_customized:
Yes
боја:
Блу кафе
глава:
Две глава
со англиски Упатство:
Yes
Број На Производ:
FC178

Со стоката дадена додека купуваат