• Новак
  • -14 %
jingyuqin Lcd Дисплеј Tamarack за Tomahawk TW9030 TW 9030 LCD Далечински Стартер 2 Начин Автомобил Алармот Систем Tomahawk TW-9030 Копче Фоб

jingyuqin Lcd Дисплеј Tamarack за Tomahawk TW9030 TW 9030 LCD Далечински Стартер 2 Начин Автомобил Алармот

DEN 104.00
DEN 120.96

Достапност
Достапно за нарачка


Состојба : 100% Сосема Нов
Fitment :
за Tomahawk TW9030
Пакетот Вклучува :
1 X LCD Далечинскиот управувач на Екранот
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.
2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.
3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се
изберете DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,
така превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,
па ве молиме да бидете трпеливи.
6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информации
од официјалниот веб-сајт.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања
или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот
препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.

Спецификацијата

Бренд Име:
jingyuqin
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна
Функција:
Безбедност Сигнализација
Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Далечински Управуван:
No

Со стоката дадена додека купуваат