• Новак
  • -5 %
100PCS X TSSOPII TSSOP56 пак DIP56 56pin SDRAM 0.635 mm / 0.8 mm IC адаптер Приклучок / Адаптер плоча PCB

100PCS X TSSOPII TSSOP56 пак DIP56 56pin SDRAM 0.635 mm / 0.8 mm IC адаптер Приклучок / Адаптер плоча PCB

DEN 851.00
DEN 895.68

Достапност
Достапно за нарачка


TSSOPII TSSOP56 пак DIP56 56pin SDRAM 0.635 mm / 0.8 mm IC адаптер Приклучок / Адаптер плоча PCB PB-БЕСПЛАТНО
Теренот 0.8 mm Погодна за SDRAM TSSOPII 56pin пак DIP2.54mm
Теренот 0.635 mm Погодна за TSSOPII 56pin пак DIP2.54mm
Теренот 2.54 mm Погодна за Breadboad,директно Приклучок во Breadboad
Теренот (mm) 3 P 0.95 Двојно Страна 1.5/2.3 Двојно Страна 8 P 1.27/0.65 Двојно Страна 1.27/0.65 Двојно Страна 1.27 Двојно Страна 10 P 0.5/0.95 Двојно Страна 0.5 Двојно Страна 14 P 1.27/0.65 Двојно Страна 16 P 1.27/0.65 Двојно Страна 1.27/0.65 Двојно Страна 0.5/0.65 Двојно Страна 0.5 Двојно Страна 20 P 1.27/0.65 Двојно Страна 0.5/0.65 Двојно Страна 24 P 1.27/0.65 Двојно Страна 1.0 Двојно Страна 28 P 1.27/0.65 Двојно Страна 32 P 0.8/0.65 Двојно Страна 0.8 Двојно Страна 1.27 Една Страна 0.8 Двојно Страна 40 P 0.5 Двојно Страна 44 P 0.8 Една Страна 48 P 0.5 Двојно Страна 56 P 0.635/0.8 Двојно Страна 64 P 0.5 Двојно Страна 0.8/0.5 Двојно Страна 100 P 0.8/0.5 Двојно Страна 144 P 0.5 Двојно Страна DR9 Една Страна FPC/FFC 0.5/1.0 Двојно Страна SMT0805 Двојно Страна
witout Pin Заглавие
Ако сакате Pin Насловот,Pls кликнете тука :
IC Грло :
Пролет Тест Сонди Pogo Pin :
Програмер Адаптер Приклучок за тест IC :
Терминал Bloack :
Такт Прекинувач :
ИДЦ Грло :
D-SUB Конектор :
Latching Прекинувач :
Вибрации На Прекинувач :
Дигитална Цевка :
други повеќе,можете да видите на нашата продавница :

Спецификацијата

Бренд Име:
K
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови

Со стоката дадена додека купуваат